🍷 De Pinot Bianco van Erste+Neue schittert met zijn lichte textuur en de liefdevolle rijping in roestvrijstalen tanks
🥗 Een geweldige begeleider voor gebakken forel met gember-peer en frisse groentesalades
🇮🇹 Deze veganistische witte wijn komt uit de schilderachtige regio Trentino-Alto Adige en wordt vervaardigd uit de edele druivensoort Weißburgunder
last_chance
verpakking!
Meer informatie over Pinot Bianco DOC - Erste+Neue
De Pinot Bianco van Erste+Neue uit Trentino-Alto Adige onthult een heldere, lichtgele kleur in het glas. Het bouquet van deze witte wijn uit Trentino-Alto Adige maakt indruk met tonen van sinaasappelbloesem, perzik uit de wijngaard, kamperfoelie en perzik. Als we de aroma's verder volgen, komen daar bosgrond en zonverwarmde steen bij.
In de mond opent de Pinot Bianco van Erste+Neue heerlijk droog, stevig en aromatisch. Sommige wijnen staan droog op het etiket, andere zijn dat echt. Deze witte wijn behoort tot de tweede groep, want hij werd gebotteld met slechts 2,5 g restsuiker. In de mond wordt deze evenwichtige witte wijn gekenmerkt door een ongelooflijk lichte textuur. Dankzij de levendige fruitzuren is de Pinot Bianco uitzonderlijk fris en levendig in de mond. De afdronk van deze jeugdige witte wijn uit het wijngebied Trentino-Alto Adige, meer precies uit Alto Adige / Zuid-Tirol DOC, verrukt uiteindelijk met een goede afdronk.
Wijnbereiding van de Erste+Neue Pinot Bianco
De evenwichtige Pinot Bianco uit Italië is een single-varietal wijn, vegan geperst uit de Pinot Blanc druivensoort. Na de druivenoogst worden de druiven meteen naar de wijnmakerij gebracht. Hier worden ze geselecteerd en zorgvuldig gekneusd. De gisting vindt vervolgens plaats in roestvrijstalen tanks bij gecontroleerde temperaturen. De gisting wordt gevolgd door rijping op de fijne droesem gedurende enkele maanden voordat de wijn uiteindelijk wordt gebotteld. Als de wijn klaar is, wordt de Pinot Bianco zorgvuldig geharmoniseerd.
Aanbevelingen voor Erste+Neue Pinot Bianco
Deze veganistische witte wijn uit Italië kan het best gekoeld worden gedronken bij 8 - 10°C als begeleider van geroosterde forel met gemberpeer, aspergesalade met quinoa of groentesalade met rode biet.
Awards voor de Pinot Bianco van Erste+Neue
Deze wijn uit Alto Adige / Zuid-Tirol DOC maakt niet alleen indruk op ons, maar is ook onderscheiden door gerenommeerde wijncritici. Onder de beoordelingen zijn die voor het oogstjaar 2020
- JG 2020
- Meer producten van Erste+Neue