- Deze krachtige witte wijn past perfect bij gerechten zoals spaghetti met kappertjes-tomatensaus of frisse andijviesalade
- Voor de fijnproever toont deze wijn uit Friuli-Venezia Giulia zich buitengewoon in balans
- Een ideale witte wijn, eersteklas als elegante zomerwijn
Moscato Giallo Pasik 0,5 l - Rado Kocjančič
Diese Aktion läuft bis zum 31.12.2030 23:59.
buy_12_save_5
verpakking!
Meer informatie over Moscato Giallo Pasik 0,5 l - Rado Kocjančič
De op vat gerijpte Moscato Giallo Pasik uit de wijnstreek Friuli-Julisch Venetië presenteert zich in het glas in een stralend goudgeel. De eerste neus van de Moscato Giallo Pasik streelt met nuances van rijpe appel en peer. Bij de fruitige componenten van het bouquet voegen zich tonen van vatrijping zoals peper.
Deze wijn overtuigt door zijn rechttoe rechtaan droge smaakprofiel. Hij werd met uitzonderlijk weinig restsuiker op de fles gebracht. Het gaat hier om een echte kwaliteitswijn, die zich duidelijk onderscheidt van eenvoudigere kwaliteiten en zo betovert deze Italiaan natuurlijk, ondanks alle droogheid, met de fijnste balans. Aroma heeft niet per se suiker nodig. In de mond presenteert de structuur van deze evenwichtige witte wijn zich heerlijk knapperig en vlezig. In de afdronk begeestert deze wijn uit de wijnstreek Friuli-Julisch Venetië tenslotte met een mooie lengte. Opnieuw tonen zich hints van peer en rijpe appel.
Vinificatie van de Moscato Giallo Pasik van Rado Kocjančič
Deze uitgebalanceerde witte wijn uit Italië wordt gemaakt van het druivenras Goldmuskateller. Na de handmatige oogst komen de druiven snel in de kelder. Daar worden ze geselecteerd en voorzichtig gekneusd. Vervolgens vindt de gisting plaats in roestvrijstalen tanks en kleine houten vaten bij gecontroleerde temperaturen. Na de gisting volgt een rijping van enkele maanden in barrique van eikenhout.
Spijsadvies voor de Moscato Giallo Pasik van Rado Kocjančič
Geniet van deze witte wijn uit Italië bij voorkeur goed gekoeld, bij 8 - 10°C, als begeleider van kokos-limoen-viscurry, spaghetti met kappertjes-tomatensaus of preisoep.
- Meer producten van Rado Kocjančič