🍇 De Marchese di Borgosole Salice Salentino DOC verrast met een elegante, droge smaak en een veelzijdige frisheid
🍷 Geniet van deze volle rode wijn het beste bij gestoorde kip, gevulde paprika's of een heerlijke prei-tortilla
🌿 Gemaakt van de edele druivensoort Malvasia Nera en Negroamaro, deze kwaliteitswijn van Casa Vinicola Carlo Botter komt uit de zonnige regio Apulië
Diese Aktion läuft bis zum 02.06.2030 14:09.
season_sale
verpakking!
Meer informatie over Marchese di Borgosole Salice Salentino DOC - Carlo Botter
In het glas onthult de Marchese di Borgosole Salice Salentino uit de pen van Carlo Botter een heldere paarsrode kleur. De neus van deze Carlo Botter rode wijn onthult allerlei soorten bosbessen, bramen, zwarte bessen en moerbeien. Alsof dat nog niet indrukwekkend was, voegt de rijping in grote houten vaten nog meer aroma's toe, zoals beukenrook, eikenhout en zwart brood.
Deze wijn maakt indruk met zijn elegant droge smaak. Hij werd gebotteld met slechts 3,5 gram restsuiker. Dit is een echte kwaliteitswijn die zich duidelijk onderscheidt van eenvoudigere kwaliteiten en dus, ondanks zijn droogheid, verrukt deze Italiaan natuurlijk met de fijnste balans. Smaak heeft niet per se suiker nodig. Deze fluweelzachte rode wijn is evenwichtig en veelzijdig in de mond. Met zijn levendige fruitzuren is de Marchese di Borgosole Salice Salentino heerlijk fris en levendig in de mond. De afdronk van deze rode wijn uit de wijnregio Apulië, meer precies van Salice Salentino DOC, is indrukwekkend met een opmerkelijke afdronk.
Wijnbereiding van de Marchese di Borgosole Salice Salentino door Carlo Botter
Deze evenwichtige rode wijn uit Italië is gemaakt van de druivensoorten Malvasia Nera en Negroamaro. Na de oogst worden de druiven zo snel mogelijk naar het pershuis getransporteerd. Hier worden ze gesorteerd en zorgvuldig gekneusd. De gisting vindt vervolgens plaats in grote eikenhouten vaten bij gecontroleerde temperaturen. De gisting wordt gevolgd door 6 maanden rijping in eikenhouten vaten.
Aanbeveling voor Carlo Botter Marchese di Borgosole Salice Salentino
Deze Italiaanse wijn wordt het best gedronken bij een temperatuur van 15 - 18°C. Het is de perfecte begeleider van gestoofde kip in rode wijn, gevulde paprika's of preitortilla's
.- Meer producten van Casa Vinicola Carlo Botter