• ♥ Momenteel 24.000 wijnen alleen voor jou! ♥
  • Persoonlijk advies!
  • Veilige verpakking!
  • Betrouwbare verzending!
Aanbieding
Ja-To 1,5 l Magnum - Vignato Virgilio
Aanbieding
Aroma's
Acacia , Framboos , aalbes en Zoete kers
  • Deze rode wijn van Cabernet Sauvignon en Merlot-druiven past uitstekend bij lamsragout met kikkererwten en gedroogde vijgen of gansborst met gember-rode kool en majoraan
  • De rijping in het barrique maakt deze Italiaanse rode wijn bijzonder complex
  • Deze Italiaanse rode wijn is bijzonder geschikt

Ja-To 1,5 l Magnum - Vignato Virgilio

Italië Italië Venetie (IT)

Jahrgang

9999
2021
6
12
24
Prijs per eenheid: 33.28 *
Ja-To 1,5 l Magnum - Vignato Virgilio
Close
Persoonlijk!
Persoonlijk!
Persoonlijk!
Veilige
verpakking!
Persoonlijk!
Betrouwbaar!

Meer informatie over Ja-To 1,5 l Magnum - Vignato Virgilio

In het glas presenteert de Ja-To 1,5 l Magnum van het huis Vignato Virgilio zich met een diepe, purperrode kleur. De neus van deze rode wijn uit Veneto verleidt met tonen van framboos en acacia. Volgen we de aromatiek verder, dan komen er rode bes en zure kers bij.

In de mond komt de Ja-To 1,5 l Magnum van Vignato Virgilio aangenaam droog, krachtig en aromatisch over. Op de tong onderscheidt deze krachtige rode wijn zich door een buitengewoon vlezig, fluweelachtig en dicht mondgevoel. De afdronk van deze rode wijn uit de wijnstreek Veneto overtuigt tenslotte met een mooie lengte. De finale wordt bovendien begeleid door minerale facetten van de door klei gedomineerde bodems.

Vinificatie van de Ja-To 1,5 l Magnum van Vignato Virgilio

De krachtige Ja-To 1,5 l Magnum uit Italië is een cuvée, gevinifieerd uit de druivenrassen Cabernet Sauvignon en Merlot. De druiven groeien onder optimale omstandigheden in Veneto. De wijnstokken wortelen hier diep in bodems van klei. Na de oogst worden de druiven zo snel mogelijk naar de perserij gebracht. Daar worden ze gesorteerd en voorzichtig gekneusd. Aansluitend vindt de gisting plaats in roestvrijstalen tanks en kleine houten vaten bij gecontroleerde temperaturen. Na afloop kan de Ja-To 1,5 l Magnum zich gedurende 12 maanden op de fijne lie verder harmoniseren.

Spijsadvies voor de Ja-To 1,5 l Magnum van Vignato Virgilio

Deze Italiaanse rode wijn wordt het best op een temperatuur van 15 - 18°C genoten. Hij past perfect als begeleidende wijn bij boeuf bourguignon, lamsragout met kikkererwten en gedroogde vijgen of eendenborst met peultjes.

Harde feiten

Productsoort:
Categorie wijn:
Rode Wijn
Wijn kleur:
Rood
Smaak:
Aroma:
Acacia , Framboos , aalbes , Zoete kers
Textuur / Mondgevoel:
dicht , vlezig , fluweelzacht
Gelegenheid en thema:
Romantisch diner
Land:
Italië
Teeltgebied:
Venetie (IT)
Vloeren & Speciale lagen:
Leem
Alcohol in vol%:
14
Optimale serveertemperatuur in C °:
15 - 18
Cuvée:
Druivensoort cuvée
Uitbreiding:
Roestvrijstalen tank , Klein hout
Details uitbreiding:
Barrique 225 l
Expansietijd in mon.:
12
Kwaliteitsclassificatie en predikaten:
IGT Indicazione Geografica Tipica
Stijl:
Oude wereld , uitgebalanceerd , Koud klimaat groeiende gebied , complex
Past goed bij:
Donker eten
Wijnglas aanbeveling:
Rood wijnglas
Inhoud in L.:
1,5 Magnum
Sluiting:
Kurk
Allergenen en ingrediënten:
Bevat sulfieten en zwaveldioxide
Verdeler:
Farm Virgilio Vignato - Via Guizza 7 - 36053 Gambellara (VI) - Italia
PID:
75615-IT-RW-BL-1416-19.1
copy to clipboard
NACH OBEN