🍷 De Galea Vernatsch van Nals Margreid overtuigt met een elegante rijping in het grote houten vat en een indrukwekkend heldere robijnrode kleur
🍽️ Geniet van deze absoluut droge rode wijn, ideaal bij preisoep of boeuf bourguignon, voor onvergetelijke smaakmomenten
🌿 Gemaakt van de kostbare Vernatsch-druif, weerspiegelt de Galea Vernatsch perfect de mineraliteit van de bodems van Trentino-Alto Adige
Diese Aktion läuft bis zum 31.12.2030 23:59.
buy_12_save_5
verpakking!
Meer informatie over Galea Vernatsch - Nals Margreid
De Galea Vernatsch uit Nals Margreid in Trentino-Alto Adige presenteert een heldere robijnrode kleur in het wijnglas. Deze rode wijn van Nals Margreid onthult in de neus allerlei seringen, bosbessen, lelies, jasmijn en lavendel. Alsof dat nog niet indrukwekkend was, voegt de rijping op grote houten vaten nog meer aroma's toe, zoals lavas, jeneverbes en groene peper.
Deze droge rode wijn van Nals Margreid is echt iets voor wijnliefhebbers die het liefst 0,0 gram suiker in hun wijn willen. De Galea Vernatsch komt hier heel dicht bij in de buurt, want deze wijn is gevinifieerd met slechts 2,5 gram restsuiker. Deze fluweelzachte rode wijn is evenwichtig en complex in de mond. Dankzij de levendige fruitzuren is Galea Vernatsch uitzonderlijk fris en levendig in de mond. Op de afdronk maakt deze bewaarbare rode wijn uit de wijnstreek Trentino-Alto Adige indruk met zijn aanzienlijke lengte. Er zijn opnieuw hints van zwarte bessen en viooltjes.
Wijnbereiding van de Galea Vernatsch van Nals Margreid
De evenwichtige Galea Vernatsch uit Italië is een single-varietal wijn gemaakt van de Vernatsch druivensoort. De wijnstokken die de druiven voor deze wijn produceren groeien op sedimentaire en verweerde rotsbodems in Trentino-Alto Adige. De druiven voor de Galea Vernatsch worden uitsluitend met de hand geoogst, zonder de hulp van grove en minder selectieve druivenplukkers, op het moment van optimale rijpheid. Na de oogst worden de druiven onmiddellijk naar de wijnmakerij gebracht. Hier worden ze gesorteerd en zorgvuldig gebroken. De gisting vindt vervolgens plaats in grote eikenhouten vaten bij gecontroleerde temperaturen. Na de vinificatie volgt een rijping van enkele maanden in grote eikenhouten vaten.
Aanbevelingen voor de Galea Vernatsch van Nals Margreid
Drink van deze rode wijn uit Italië bij een temperatuur van 15 - 18°C bij preisoep, boeuf bourguignon of een aardappelpannetje met zalm.
- Meer producten van Nals Margreid