🍾 De Satèn Brut Franciacorta 1,5 l Magnum betovert met zijn fijne, elegante pareling en de zijdezachte textuur
🍽️ Perfect gekoeld past hij ideaal bij delicaat kabeljauw of pittige kikkererwten-curry
🌍 Deze exquise mousserende wijn uit Lombardije wordt biologisch geproduceerd van edele Chardonnay en komt van Cascina Clarabella
Levertijd ca. 3-5 werkdagen
verpakking!
Meer informatie over Satèn Brut Franciacorta DOCG 1,5 l Magnum - Cascina Clarabella
De Satèn Brut Franciacorta 1,5 l Magnum uit de wijnbouwregio Lombardije presenteert zich in het glas in een helder goudgeel. De pareling van deze mousserende wijn schittert in het glas buitengewoon fijn, elegant en langdurig. Wanneer men het glas ronddraait, neemt men bij deze mousserende wijn een perfecte balans waar, want hij tekent zich op de glaswand noch waterig, noch siroop- of likeurachtig af. In de neus toont deze mousserende wijn van Cascina Clarabella allerlei abrikozen, rijpe appel, citroenen en acacia.
In de mond presenteert de textuur van deze uitgebalanceerde mousserende wijn zich heerlijk zijdezacht. Door zijn markante zuurgraad toont de Satèn Brut Franciacorta 1,5 l Magnum zich in de mond fantastisch fris en levendig. De afdronk van deze mousserende wijn uit de wijnbouwregio Lombardije, meer bepaald uit Franciacorta DOCG, begeestert tenslotte met een opmerkelijke lengte.
Vinificatie van de Cascina Clarabella Satèn Brut Franciacorta 1,5 l Magnum
De gebalanceerde Satèn Brut Franciacorta 1,5 l Magnum uit Italië is een cépagewijn, biologisch gemaakt van het druivenras Chardonnay. Na de oogst worden de druiven snel naar de kelder gebracht. Daar worden ze gesorteerd en voorzichtig geperst. Aansluitend vindt de gisting van de basiswijnen plaats.
Spijsadvies bij de Cascina Clarabella Satèn Brut Franciacorta 1,5 l Magnum
Deze mousserende wijn uit Italië wordt bij voorkeur goed gekoeld bij 8 - 10°C genoten. Hij is de perfecte begeleider van kabeljauw met komkommer-mosterdgroenten, kikkererwtencurry of gebakken forel met gember-peer.
- Meer producten van Cascina Clarabella