• ♥ Momenteel 24.008 wijnen alleen voor jou! ♥
  • Persoonlijk advies!
  • Veilige verpakking!
  • Betrouwbare verzending!
Niet beschikbaar
More Rosso delle Venezie IGT - Eugenio Collavini
Niet beschikbaar
Aroma's
braam , Framboos , Zoethout en Tabak

🍷 De More Rosso delle Venezie IGT van Eugenio Collavini overtuigt door zijn fluweelachtige textuur en de elegante rijping in roestvrijstalen tanks

🍽️ Deze uitstekende rode wijn harmoniseert perfect met eendenborst en groentestoofpot met pesto

🌍 De cuvée van handgeplukte Merlot- en Refosco-druiven onthult de rijkdommen van de wijnregio Friuli-Venezia Giulia

More Rosso delle Venezie IGT - Eugenio Collavini

Italië Italië Friuli Venezia Giulia (IT) Delle Venezie DOC (IT)
Dit product is momenteel niet beschikbaar!

Jahrgang

9999
2022
Prijs per eenheid: 10167.05 *
More Rosso delle Venezie IGT - Eugenio Collavini
Close
Informeer me zodra het product leverbaar is.
Persoonlijk!
Persoonlijk!
Persoonlijk!
Veilige
verpakking!
Persoonlijk!
Betrouwbaar!

Meer informatie over More Rosso delle Venezie IGT - Eugenio Collavini

Met de Eugenio Collavini More Rosso delle Venezie komt een eersteklas rode wijn in het zwaaiende glas. Hierin toont hij een prachtig heldere, purperrode kleur. In een roodwijnglas geschonken, biedt deze rode wijn uit de Oude Wereld heerlijk expressieve aroma’s van braam en framboos, afgerond met tabak en drop.

De Eugenio Collavini More Rosso delle Venezie presenteert zich voor de wijnliefhebber prachtig droog. Deze rode wijn komt daarbij nooit lomp of schraal over, maar rond en soepel. Op de tong onderscheidt deze uitgebalanceerde rode wijn zich door een bijzonder fluweelzachte textuur. In de afdronk overtuigt deze jeugdige wijn uit de wijnbouwregio Friuli-Julisch Venetië tenslotte met een mooie lengte. Opnieuw tonen zich nuances van framboos en braam.

Vinificatie van de Eugenio Collavini More Rosso delle Venezie

De basis voor de eersteklas en prachtig gebalanceerde cuvée More Rosso delle Venezie van Eugenio Collavini zijn Merlot- en Refosco-druiven. Na de handmatige oogst komen de druiven direct in de kelder. Daar worden ze geselecteerd en voorzichtig gekneusd. Aansluitend vindt de gisting plaats in roestvrijstalen tanks bij gecontroleerde temperaturen. Na afloop daarvan .

Spijsaanbeveling voor de More Rosso delle Venezie van Eugenio Collavini

Deze Italiaan wordt het best op een temperatuur van 15 - 18°C genoten. Hij is perfect geschikt als begeleidende wijn bij groentestoofpot met pesto, eendenborst met sugar snaps of spaghetti met kappertjes-tomatensaus.

Harde feiten

Productsoort:
Categorie wijn:
Rode Wijn
Wijn kleur:
Rood
Smaak:
Aroma:
braam , Framboos , Zoethout , Tabak
Textuur / Mondgevoel:
fluweelzacht
Finale:
medium
Gelegenheid en thema:
Balkon / Terras , Banketwijn / Tapwijn , BBQ-feest
Druivensoort:
Land:
Italië
Teeltgebied:
Friuli Venezia Giulia (IT)
Subregio:
Delle Venezie DOC (IT)
Alcohol in vol%:
13
Optimale serveertemperatuur in °C:
15 - 18
Kwaliteitsclassificatie & predicaten:
IGT Indicazione Geografica Tipica
Stijl:
Oude wereld
Past goed bij:
Donker eten , Lichte en hartige gerechten
Wijnglas aanbeveling:
Rood wijnglas
Inhoud in L.:
0,75
Flesdesign & uitrusting:
Bordeaux fles , modern , verminderd
Sluiting:
Kurk
Allergenen en ingrediënten:
Bevat sulfieten en zwaveldioxide
Verdeler:
Eugenio Collavini Viticoltori - Via Forum Julii 2 - 33040 Corno di Rosazzo - Italia
PID:
70011-IT-RW-BL-0465-19.00
copy to clipboard
NACH OBEN