🍇 De Chardonnay 1,5 l Magnum van Villa Santa Flavia valt op door zijn schitterende goudgele kleur en een elegante, droge textuur
🍽️ Geniet van deze exquisite witte wijn perfect gekoeld bij heerlijke gerechten zoals preisoep of kabeljauw met komkommer-mosterd-groenten
🌍 Gemaakt van handgeplukte Chardonnay-druiven uit de beroemde wijnregio Veneto, verenigt deze wijn de essentie van de Italiaanse wijnbouwkunst
Diese Aktion läuft bis zum 31.12.2030 23:59.
buy_12_save_5
verpakking!
Meer informatie over Chardonnay 1,5 l Magnum - Villa Santa Flavia
De Chardonnay 1,5 l Magnum uit de wijnbouwregio Veneto presenteert zich in het glas in briljant glinsterend goudgeel. In het glas onthult deze witte wijn van Villa Santa Flavia aroma’s van sinaasappels, physalis, gallia-meloen, mango’s en pomelo, aangevuld met verdere fruitige nuances. De Villa Santa Flavia Chardonnay 1,5 l Magnum overtuigt met zijn elegant droge smaakprofiel. Hij is met 5 gram restsuiker op de fles gebracht. Zoals men natuurlijk bij een wijn in het hogere instapsegment mag verwachten, betovert deze Italiaan ondanks alle droogheid met een uiterst verfijnde balans. Aroma heeft nu eenmaal niet per se restsuiker nodig. Op de tong onderscheidt deze lichtvoetige witte wijn zich door een bijzonder lichte textuur. Door de uitgebalanceerde zuurgraad streelt de Chardonnay 1,5 l Magnum het gehemelte met een zacht mondgevoel, zonder daarbij aan frisheid in te boeten. De afdronk van deze witte wijn uit de wijnbouwregio Veneto weet tenslotte te begeesteren met een goede lengte.
Vinificatie van de Chardonnay 1,5 l Magnum van Villa Santa Flavia
Bij deze wijn ligt de focus duidelijk op één druivenras, namelijk Chardonnay. Voor deze wonderbaarlijk elegante cépagewijn van Villa Santa Flavia werd uitsluitend het beste druivenmateriaal gebruikt. Na de oogst worden de druiven zo snel mogelijk naar het pershuis gebracht. Daar worden ze gesorteerd en voorzichtig gekneusd. Vervolgens vindt de gisting plaats in roestvrijstalen tanks bij gecontroleerde temperaturen. Op de gisting volgt een rijping van enkele maanden op de fijne lies, voordat de wijn uiteindelijk wordt afgetapt.
Spijsadvies voor de Chardonnay 1,5 l Magnum van Villa Santa Flavia
Geniet van deze witte wijn uit Italië het best goed gekoeld bij 8 - 10°C als begeleidende wijn bij preisoep, omelet met zalm en venkel of kabeljauw met komkommer-mosterdgroenten.
- Meer producten van Sacchetto