🍷 In de Marken ontvouwen Sangiovese, Cabernet Sauvignon, Merlot, Montepulciano en Syrah op leem en kalksteen hun krachtige, kruidige ziel met diepdonker fruit
🔥 24 maanden gerijpt op eikenhout toont deze wijn een geconcentreerde structuur en nodigt hij uit tot een sfeervolle avond bij de haard, met alle tijd om ervan te genieten
🍖 Deze karaktervolle rode wijn van Velenosi vormt een geweldige combinatie met ossobuco, gestoofde kip in rode wijn en kruidige pasta met worstballetjes
Diese Aktion läuft bis zum 31.12.2030 23:59.
buy_12_save_5
verpakking!
Meer informatie over Ninfa Marche IGT Rosso - Velenosi
De op vat gerijpte Ninfa Marche Rosso uit de wijnbouwregio Marken presenteert zich in het glas in een dicht purperrood. In het glas toont deze rode wijn van Velenosi aroma’s van zure kersen en bramen, aangevuld met peper, tabak en drop. In de mond komt de Ninfa Marche Rosso van Velenosi heerlijk droog, pittig en aromatisch over. Aan de tong presenteert de textuur van deze krachtige rode wijn zich wonderbaarlijk fluweelzacht. In de afdronk overtuigt deze jeugdige rode wijn uit de wijnregio Marken uiteindelijk met een opmerkelijke lengte. Opnieuw tonen zich nuances van braam en zure kers. In de nasmaak voegen zich nog minerale tonen toe van de door kalksteen en klei gedomineerde bodems.
Vinificatie van de Ninfa Marche Rosso van Velenosi
Basis voor de eersteklas en wonderbaarlijk krachtige cuvée Ninfa Marche Rosso van Velenosi zijn Sangiovese-, Cabernet Sauvignon-, Merlot-, Montepulciano- en Syrah-druiven. De druiven groeien onder optimale omstandigheden in de Marken. De wijnstokken wortelen hier diep in bodems van klei en kalksteen. Na de wijnpluk komen de druiven snel in de kelder. Daar worden ze geselecteerd en voorzichtig gekneusd. Aansluitend vindt de gisting plaats in klein hout bij gecontroleerde temperaturen. Na afloop wordt de krachtige Ninfa Marche Rosso nog 24 maanden opgevoed in kwart eikenhouten vaten.
Spijsadvies voor de Ninfa Marche Rosso van Velenosi
Deze rode wijn uit Italië wordt het best op een temperatuur van 15 - 18°C gedronken. Hij is perfect geschikt als begeleidende wijn bij pasta met braadworstballetjes, gestoofde kip in rode wijn of ossobuco.
- Meer producten van Velenosi