- Deze rosé wijn van Dornfelder, Spätburgunder en Cuvée druiven aanvult uitstekend gerechten zoals loempia's met gehaktvulling of bananentruffel in een glas
- Voor de liefhebber komt deze wijn fris en fruitig over
- Deze Duitse rosé wijn is perfect als begeleider voor het feestje
verpakking!
Meer informatie over Nostalgie Rosé restzoet 1,0 l - Bergdolt-Reif & Nett
In het glas presenteert de Nostalgie Rosé restsüss van Bergdolt-Reif & Nett zich met een briljant glanzende robijnrode kleur. Het bouquet van deze roséwijn uit de Pfalz betovert met aroma's van aardbei en framboos. Als we die aromatiek verder volgen, komen er rode bessen bij.
De lichtvoetige Bergdolt-Reif & Nett Nostalgie Rosé restsüss onthult op de tong een ongelooflijk fruitige smaak, wat vanzelfsprekend terug te voeren is op zijn restsüsse smaakprofiel. Op de tong kenmerkt deze lichtvoetige roséwijn zich door een buitengewoon knapperige textuur. Door zijn vitale fruitzuur komt de Nostalgie Rosé restsüss uitzonderlijk fris en levendig over op het gehemelte. De finish van deze jeugdige roséwijn uit de regio de Pfalz, meer bepaald uit Duttweiler, verrast tenslotte met een goede afdronk. De afdronk wordt verder begeleid door minerale tonen van de door löss- en kleigrond gedomineerde bodems.
Vinificatie van de Bergdolt-Reif & Nett Nostalgie Rosé restsüss
De basis voor de elegante Nostalgie Rosé restsüss uit de Pfalz zijn druiven van de rassen Dornfelder, Spätburgunder en Cuvée. De druiven groeien onder optimale omstandigheden in de Pfalz. De wijnstokken graven hier hun wortels diep in de klei- en lössbodems. Na de handpluk komen de druiven zo snel mogelijk in de wijnmakerij. Hier worden ze gesorteerd en voorzichtig gemalen. Vervolgens volgt de gisting in roestvrijstalen tanks bij gecontroleerde temperaturen. De vinificatie wordt gevolgd door een rijping van enkele maanden op de fijne droesem, voordat de wijn uiteindelijk wordt afgetapt.
Spijsaanbeveling bij de Bergdolt-Reif & Nett Nostalgie Rosé restsüss
Deze roséwijn uit Duitsland past perfect bij lentebladeren met gehaktvulling, steenbijterfilet op Japanse wijze met groenten-julienne of gebakken zoete aardappelen met schapenkaas.
- Meer producten van Bergdolt-Reif & Nett