• ♥ Momenteel 23.998 wijnen alleen voor jou! ♥
  • Persoonlijk advies!
  • Veilige verpakking!
  • Betrouwbare verzending!
Aanbieding
Montepulciano d'Abruzzo DOC - Caldora
Aanbieding
Aroma's
Framboos , aalbes en zwarte bes
  • Deze rode wijn van de beste druiven harmoniseert perfect met groentecouscous met runderballetjes of kalfstafelspitz met bonen en tomaten
  • Voor de wijnliefhebber presenteert deze wijn uit de Abruzzen zich bijzonder gebalanceerd
  • Een ideale rode wijn, uitstekend als begeleider bij een hele reeks van gelegenheden

Montepulciano d'Abruzzo DOC - Caldora

Italië Italië Abruzzen (IT) Montepulciano d'Abruzzo DOC (IT)

Jahrgang

9999
2024
6
12
24
Prijs per eenheid: 8.98 *
Montepulciano d'Abruzzo DOC - Caldora
Close
Persoonlijk!
Persoonlijk!
Persoonlijk!
Veilige
verpakking!
Persoonlijk!
Betrouwbaar!

Meer informatie over Montepulciano d'Abruzzo DOC - Caldora

De Montepulciano d'Abruzzo van Caldora uit Abruzzo presenteert in het glas een heldere, robijnrode kleur. In de neus biedt deze rode wijn van Caldora allerlei aroma’s van frambozen. Alsof dat nog niet indrukwekkend genoeg is, voegen zich daar nog zwarte bessen en rode bessen bij.

In de mond komt de Montepulciano d'Abruzzo van Caldora heerlijk droog, stevig en aromatisch over. Evenwichtig en veelzijdig presenteert deze zijdezachte rode wijn zich aan het gehemelte. In de afdronk weet deze wijn uit de regio Abruzzo uiteindelijk te begeesteren met een mooie lengte. Opnieuw komen nuances van framboos naar voren.

Vinificatie van de Montepulciano d'Abruzzo van Caldora

De uitgebalanceerde Montepulciano d'Abruzzo uit Italië is een cépagewijn, gemaakt van het druivenras Montepulciano. Na de oogst worden de druiven direct naar de perskelder gebracht. Daar worden ze gesorteerd en voorzichtig gekneusd. Aansluitend vindt de gisting plaats in roestvrijstalen tanks bij gecontroleerde temperaturen. Na de gisting rijpt de wijn nog enkele maanden op de fijne lie, voordat hij uiteindelijk wordt afgetapt.

Spijsadvies voor de Montepulciano d'Abruzzo van Caldora

Deze Italiaanse rode wijn past perfect bij ossobuco, boeuf bourguignon of ganzenborst met rodekool met gember en marjolein.

Harde feiten

Productsoort:
Categorie wijn:
Rode Wijn
Wijn kleur:
Rood
Smaak:
Aroma:
Framboos , aalbes , zwarte bes
Textuur / Mondgevoel:
zijdeachtig
Druivensoort:
Land:
Italië
Teeltgebied:
Abruzzen (IT)
Subregio:
Montepulciano d'Abruzzo DOC (IT)
Alcohol in vol%:
13,50
Optimale serveertemperatuur in C °:
15 - 18
Cuvée:
monovariëteit
Kwaliteitsclassificatie en predikaten:
DOC Denominazione di origine controllata
Past goed bij:
Donker eten
Inhoud in L.:
0,75
Flesdesign & uitrusting:
artistiek
Sluiting:
Kurk
Allergenen en ingrediënten:
Bevat sulfieten en zwaveldioxide
Verdeler:
Farnese Vini - Via Civiltà del Lavoro - 66026 Ortona CH - Italia
PID:
70697-IT-RW-MP-119-22.2
copy to clipboard
NACH OBEN