🍷 De Am Lumpen 1655 Silvaner GG droog overtuigt met zijn zijdezachte textuur en een levendige fruitzuur die hem fris en elegant maakt
🍽️ Perfect gekoeld bij 8 - 10°C begeleidt deze veelzijdige witte wijn heerlijke gerechten zoals preisoep en spaghetti met kappertjes-tomatensaus
🌿 Deze zuivere Silvaner van het gerenommeerde wijnhuis Zur Schwane komt uit de uitstekende bodems van de wijnregio Franken
verpakking!
Meer informatie over Am Lumpen 1655 Silvaner GG trocken - Weingut Zur Schwane
De vegan geproduceerde Am Lumpen 1655 Silvaner GG uit de pen van Weingut Zur Schwane schittert met een helder lichtgeel in het glas. Geef hem wat lucht door te swirlen in het glas, dan kan men bij deze witte wijn een eersteklas balans waarnemen, want hij laat zich aan de wanden van het glas noch waterig, noch siroop- of likeurachtig af. De eerste neus van de Am Lumpen 1655 Silvaner GG streelt met aroma's van abrikozen en perziken. Aan de fruitige aspecten van het bouquet voegen zich nog meer fruitig-balsamische nuancen toe.
Deze witte wijn van Weingut Zur Schwane is optimaal voor iedereen die het droog graag heeft. Toch toont hij zich nooit karig of schraal, maar rond en soepel. Op de tong kenmerkt deze evenwichtige witte wijn zich door een buitengewoon dichte textuur. Door zijn uitgesproken fruitzuur geniet de Am Lumpen 1655 Silvaner GG aan het gehemelte van een opmerkelijk frisse en levendige indruk. De finale van deze goed rijpingsmatige witte wijn uit de wijnbouwregio Franken, meer bepaald uit Volkach, overtuigt tenslotte met een aanzienlijke nasmaak. De afdronk wordt bovendien vergezeld door minerale noten van de door kalksteen gedomineerde bodems.
Vinificatie van de Am Lumpen 1655 Silvaner GG van Weingut Zur Schwane
De gebalanceerde Am Lumpen 1655 Silvaner GG uit Duitsland is een varietal wijn, vegan geproduceerd van de druivensoort Silvaner. De druiven groeien onder optimale omstandigheden in Franken. De wijnstokken graven hier hun wortels diep in bodems van kalksteen. Na de handpluk worden de wijn-druiven snel naar de persruimte gebracht. Hier worden ze gesorteerd en voorzichtig gekneusd. Vervolgens vindt de gisting plaats in roestvrijstalen tanks bij gecontroleerde temperaturen. Na de gisting volgt een rijping van enkele maanden op de fijne yeasts, voordat de wijn uiteindelijk in flessen wordt afgevuld.
Spijsaanbeveling voor de Am Lumpen 1655 Silvaner GG van Weingut Zur Schwane
Deze witte wijn uit Duitsland moet het beste goed gekoeld op 8 - 10°C genuttigd worden. Hij past perfect als begeleider bij preisoep, kolenrolletjes of spaghetti met kappertjes-tomatensaus.
- Meer producten van Weingut Zur Schwane