- Deze rode wijn van de beste druiven harmoniseert uitstekend met ganzenborst met gember-roodkool en majoraan of ossobuco
- Zijn oorsprong uit Toscane maakt deze wijn tot een typisch voorbeeld van de wijnen uit een koudklimaat-teeltgebied
- Deze Italiaanse rode wijn is perfect geschikt
Brunello Di Montalcino in OHK 1,5 l Magnum - Palazzo
verpakking!
Meer informatie over Brunello Di Montalcino in OHK 1,5 l Magnum - Palazzo
De Brunello Di Montalcino in OHK 1,5 l Magnum uit de pen van Palazzo uit Toscane onthult in het wijnglas een diepe, robijnrode kleur. Deze zuivere Italiaanse wijn presenteert in het glas heerlijk complexe tonen van braam, blauwe bes, aalbes en pruim. Daarbij komen nuances van vanille.
De Palazzo Brunello Di Montalcino in OHK 1,5 l Magnum overtuigt met zijn rechtlijnig droge smaakprofiel. Hij werd met uitzonderlijk weinig restsuiker op de fles gebracht. Het gaat hier om een echte kwaliteitswijn, die zich duidelijk onderscheidt van eenvoudigere kwaliteiten en zo betovert deze Italiaan natuurlijk ondanks alle droogheid met de fijnste balans. Uitzonderlijke smaak heeft niet per se veel suiker nodig. Krachtig en veelzijdig presenteert deze vlezige en zijdezachte rode wijn zich in de mond. De finale van deze rode wijn uit de wijnstreek Toscane overtuigt tenslotte met een mooie afdronk. De nasmaak wordt bovendien begeleid door minerale nuances van de door silicaatgesteente gedomineerde bodems.
Vinificatie van de Brunello Di Montalcino in OHK 1,5 l Magnum van Palazzo
De krachtige Brunello Di Montalcino in OHK 1,5 l Magnum uit Italië is een cépagewijn, gevinifieerd uit het druivenras Sangiovese. De druiven groeien onder optimale omstandigheden in Toscane. De wijnstokken slaan hier hun wortels diep in bodems van silicaatgesteente. Na de oogst komen de druiven direct in de kelder. Daar worden ze geselecteerd en voorzichtig gekneusd. Vervolgens vindt de gisting plaats in roestvrijstalen tanks en kleine houten vaten bij gecontroleerde temperaturen. Na afloop van de gisting wordt de krachtige Brunello Di Montalcino in OHK 1,5 l Magnum nog 36 maanden gerijpt in barriques van eikenhout.
Spijsadvies voor de Palazzo Brunello Di Montalcino in OHK 1,5 l Magnum
Deze Italiaan wordt bij voorkeur op een temperatuur van 15 - 18°C genoten. Hij past perfect als begeleider van ganzenborst met gemberrode kool en majoraan, gebakken kalfslever met appels, uien en balsamicosaus of eendenborst met sugar snaps.
- Meer producten van Palazzo