🍇 De Sherry Oloroso Antique Jerez van Fernando de Castilla kenmerkt zich door zijn krachtige rijping in grote houten vaten en de complexe aromavariëteit
🍽️ Geniet van deze elegante sherry perfect bij hartige gerechten zoals kabeljauw met komkommer-mosterdgroenten of een heerlijke spaghetti met kappertjes-tomatensaus
🌍 Uit de gerenommeerde wijnregio Jerez DO, vervaardigd van de nobele druivensoort Palomino Fino en toont de traditie van de Oude Wereld
Diese Aktion läuft bis zum 31.12.2030 23:59.
buy_12_save_5
verpakking!
Meer informatie over Sherry Oloroso Antique Jerez DO in GP 0,5 l - Fernando de Castilla
In het glas toont de Sherry Oloroso Antique Jerez in GP uit de hand van Fernando de Castilla een diepe goudgele kleur. Als je hem in het glas wat lucht geeft door te walsen, onthult deze fortified wine een hoge viscositeit, wat zich aan de glaswand toont in kerktranen. In de neus presenteert deze fortified wine van Fernando de Castilla allerlei gedroogde abrikoos. Alsof dat nog niet indrukwekkend genoeg is, voegen zich door de rijping in het grote houten vat verdere aroma’s als karamel, walnoot en vanille toe.
In de mond begint de Sherry Oloroso Antique Jerez in GP van Fernando de Castilla wonderbaarlijk aromatisch, fruitig en goed in balans. Krachtig en veelzijdig presenteert deze dichte en zijdezachte sherry zich in de mond. Door zijn levendige zuurgraad toont de Sherry Oloroso Antique Jerez in GP zich in de mond uitzonderlijk fris en levendig. De finale van deze zeer goed rijpingsgeschikte fortified wine uit de wijnstreek Andalusië, om precies te zijn uit Jerez DO, overtuigt tenslotte met een buitengewoon lange afdronk.
Vinificatie van de Sherry Oloroso Antique Jerez in GP van Fernando de Castilla
Deze krachtige fortified wine uit Spanje wordt gevinifieerd uit het druivenras Palomino Fino. Uiteraard wordt de Sherry Oloroso Antique Jerez in GP ook bepaald door klimatologische en stilistische factoren van Jerez DO. Deze Spanjaard kan in de ware zin van het woord een wijn uit de Oude Wereld worden genoemd, die zich uitzonderlijk indrukwekkend presenteert.
Spijsadvies voor de Sherry Oloroso Antique Jerez in GP van Fernando de Castilla
Deze fortified wine uit Spanje wordt het best matig gekoeld bij 11 - 13°C genoten. Hij is perfect geschikt als begeleider van spaghetti met kappertjes-tomatensaus, kabeljauw met komkommer-mosterdgroenten of koolrolletjes.
- Meer producten van Fernando de Castilla