🍷 De Réserve de la Couronne Côtes du Rhône verrast met zijn elegante en evenwichtige structuur
🍽️ Perfecte begeleider bij hartige gerechten zoals lamsstoofpot met kikkererwten en vijgen
🌿 Gemaakt van geselecteerde druivensoorten zoals Grenache, Syrah en Mourvèdre van Les Vignerons de l'Enclave des Papes
verpakking!
Meer informatie over Réserve de la Couronne Côtes du Rhône - Les Vignerons de l'Enclave des Papes
De elegante Réserve de la Couronne Côtes du Rhône van Les Vignerons de l'Enclave des Papes straalt diep purperrood in het glas. In het glas vertoont deze rode wijn van Les Vignerons de l'Enclave des Papes aroma's van bosvruchtenjam, fruitbroden, pruimen, rumtopf en bessen, aangevuld met andere fruitige nuancen. Deze rode wijn van Les Vignerons de l'Enclave des Papes is de juiste keuze voor alle wijnliefhebbers die van droge wijnen houden. Toch komt hij nooit karig of broos over, zoals je dat natuurlijk zou verwachten bij een wijn in het hogere prijssegment. Op de tong kenmerkt deze evenwichtige rode wijn zich door een ongekend smeltende textuur. Door zijn presente fruitzuren onthult de Réserve de la Couronne Côtes du Rhône zich op het gehemelte prachtig fris en levendig. In de afdronk betovert deze jeugdige rode wijn uit de wijnbouwregio van de Rhône-vallei uiteindelijk met een mooie lengte. Er verschijnen opnieuw hints van bosvruchtenjam en zwarte kersen.
Vinificatie van de Les Vignerons de l'Enclave des Papes Réserve de la Couronne Côtes du Rhône
De basis voor de eersteklas en prachtig gebalanceerde cuvée Réserve de la Couronne Côtes du Rhône van Les Vignerons de l'Enclave des Papes zijn Carignan, Cinsault, Grenache, Mourvèdre en Syrah-druiven. Na de handmatige oogst worden de druiven snel naar de wijnkelder gebracht. Hier worden ze geselecteerd en voorzichtig gekneusd. Vervolgens vindt de vergisting plaats in roestvrijstalen tanks bij gecontroleerde temperaturen. Na het einde van de vergisting kan de Réserve de la Couronne Côtes du Rhône gedurende enkele maanden op de fijne droesem verder harmoniseren.
Spijsadvies voor de Les Vignerons de l'Enclave des Papes Réserve de la Couronne Côtes du Rhône
Deze Franse rode wijn moet het beste op temperatuur worden geserveerd bij 15 - 18°C. Hij past perfect als begeleider bij lamsragout met kikkererwten en gedroogde vijgen, groentecouscous met rundvleesballen of eendenborst met sugarsnaps.
- Meer producten van Les Vignerons de l'Enclave des Papes