• ♥ Momenteel 23.977 wijnen alleen voor jou! ♥
  • Persoonlijk advies!
  • Veilige verpakking!
  • Betrouwbare verzending!
Niet beschikbaar
La Croix des Vignes Saint-Joseph AOC - Paul Jaboulet Aîné
Niet beschikbaar
Aroma's
Braambes gelei , Zoete kers en Zoethout

🍷 De La Croix des Vignes Saint-Joseph AOC van Paul Jaboulet Aîné verrast door zijn elegante rijping in eiken vaten

🍖 Ideaal bij hartige gerechten zoals lamsragout met kikkererwten en gedroogde vijgen voor een onvergetelijke smaaksensatie

🌍 Deze 100% Syrah komt uit de gerenommeerde Rhône-vallei en belichaamt de charme van de Oude Wereld

La Croix des Vignes Saint-Joseph AOC - Paul Jaboulet Aîné

Frankrijk Frankrijk Rhône (FR) Saint-Joseph (FR)
Dit product is momenteel niet beschikbaar!

Jahrgang

9999
2017
Prijs per eenheid: 49.38 *
La Croix des Vignes Saint-Joseph AOC - Paul Jaboulet Aîné
Close
Informeer me zodra het product leverbaar is.
Persoonlijk!
Persoonlijk!
Persoonlijk!
Veilige
verpakking!
Persoonlijk!
Betrouwbaar!

Meer informatie over La Croix des Vignes Saint-Joseph AOC - Paul Jaboulet Aîné

De La Croix des Vignes Saint-Joseph van Paul Jaboulet Aîné uit de Rhônevallei onthult in het wijnglas een heldere, purperrode kleur. Aan de rand is bovendien een kleurovergang naar granaatrood te zien. Geef je hem in het glas door walsen wat lucht, dan valt bij deze rode wijn een eersteklas balans op, want hij tekent zich op de glaswand noch waterig, noch stroperig of likeurachtig af. Deze cépagewijn uit Frankrijk presenteert in het glas heerlijk expressieve tonen van braambessenjam. Daarbij komen nuances van zwarte kers en drop.

In de mond opent de La Croix des Vignes Saint-Joseph van Paul Jaboulet Aîné heerlijk aromatisch, fruitgedreven en in balans. In de mond toont de textuur van deze evenwichtige rode wijn zich prachtig dicht. De finale van deze gerijpte rode wijn uit de wijnstreek Rhônevallei, om precies te zijn uit Saint-Joseph, overtuigt tenslotte met een aanzienlijke reverberatie.

Vinificatie van de Paul Jaboulet Aîné La Croix des Vignes Saint-Joseph

De uitgebalanceerde La Croix des Vignes Saint-Joseph uit Frankrijk is een cépagewijn, gevinifieerd van het druivenras Syrah. De La Croix des Vignes Saint-Joseph is een wijn uit de Oude Wereld pur sang, want deze Fransman ademt een uitzonderlijke Europese charme die duidelijk het succes van wijnen uit de Oude Wereld onderstreept. Na de oogst worden de druiven zo snel mogelijk naar de kelder gebracht. Daar worden ze gesorteerd en voorzichtig gekneusd. Vervolgens vindt de gisting plaats in klein hout bij gecontroleerde temperaturen. Na afloop van de gisting wordt de elegante La Croix des Vignes Saint-Joseph nog enkele maanden in eikenhouten vaten opgevoed.

Spijsadvies voor de La Croix des Vignes Saint-Joseph van Paul Jaboulet Aîné

Deze Franse rode wijn wordt het best temperatuurgeregeld genoten bij 15 - 18°C. Hij is perfect geschikt als begeleidende wijn bij lamsragout met kikkererwten en gedroogde vijgen, groentestoofpot met pesto of kalfsborststuk met bonen en tomaten.

Harde feiten

Productsoort:
Categorie wijn:
Rode Wijn
Wijn kleur:
Rood
Smaak:
Aroma:
Braambes gelei , Zoethout , Zoete kers
Textuur / Mondgevoel:
dicht
Finale:
lang
Gelegenheid en thema:
Verras kenners
Druivensoort:
Land:
Frankrijk
Teeltgebied:
Rhône (FR)
Subregio:
Saint-Joseph (FR)
Alcohol in vol%:
13.5
Optimale serveertemperatuur in °C:
15 - 18
Uitbreiding:
Klein hout
Houdbaarheid in jaren van vintage:
15
Stijl:
Oude wereld , klassiek
Past goed bij:
Donker eten , Lichte en hartige gerechten
Inhoud in L.:
0,75
Flesdesign & uitrusting:
Bourgondië fles , klassiek
Sluiting:
Kurk
Allergenen en ingrediënten:
Bevat sulfieten en zwaveldioxide
Verdeler:
Domains Paul Jaboulet Aine - ISO 14 001 - Nationele Route 7 - Les Jalets - 26600 - Tain L`Hermitage - France
PID:
70011-FR-RW-SH-0268-17
copy to clipboard
NACH OBEN