🍷 De Les Cras Vougeot AOC van Domaine De La Vougeraie verrast met een elegante en gebalanceerde rijping in fijne eikenhouten vaten
🍽️ Geniet van deze fruitige rode wijn bij gevulde paprika's of gebakken kalfslever voor een onvergetelijke smaakbeleving
🌍 Deze 100% Pinot Noir uit het gerenommeerde Bourgogne voegt een vleugje Franse elegantie toe aan elke gelegenheid
Diese Aktion läuft bis zum 31.12.2030 23:59.
buy_12_save_5
verpakking!
Meer informatie over Les Cras Vougeot AOC - Domaine De La Vougeraie
De elegante Les Cras Vougeot van Domaine De La Vougeraie schittert in stralend lichtrood in het glas. Bij het swingen van het glas valt op dat deze rode wijn een perfecte balans vertoont, want hij laat zich aan de wanden van het glas noch waterachtig, noch siroop- of likeurachtig zien. Deze varietale Franse wijn onthult in het glas prachtige complexe tonen van zure kersen en viooltjes. Hieraan voegen zich hints van munt/kevlar.
Deze wijn verrukt door zijn elegant droge smaakprofiel. Hij is met slechts 0,5 gram restsuiker gebotteld. Zoals je van een wijn uit het Icon-wsegment mag verwachten, betovert deze Fransman natuurlijk met een sublieme balans, ondanks alle droogheid. Smaak vereist niet per se veel restsuiker. Evenwichtig en gelaagd presenteert deze fluweelzachte rode wijn zich op de tong. Door zijn aanwezige fruitzuur komt de Les Cras Vougeot op de tong indrukwekkend fris en levendig over. De finale van deze jeugdige rode wijn uit de wijnregio Bourgondië bekoort tenslotte met een aanzienlijke nasmaak.
Vinificatie van de Domaine De La Vougeraie Les Cras Vougeot
De basis voor de gebalanceerde Les Cras Vougeot uit Frankrijk zijn druiven van de druivensoort Pinot Noir. Na de wijnbouw komen de druiven zo snel mogelijk in de kelder aan. Hier worden ze geselecteerd en voorzichtig gemalen. Vervolgens vindt de gisting plaats in grote houten vaten bij gecontroleerde temperaturen. Na de voltooiing van de gisting rijpt de elegante Les Cras Vougeot nog enkele maanden in eikenhouten vaten.
Spijsaanbeveling voor de Les Cras Vougeot van Domaine De La Vougeraie
Geniet van deze biologische rode wijn uit Frankrijk idealiter op temperatuur bij 15 - 18°C als begeleider van gevulde paprika's, gebraden eendenborst met gember-rode kool en majoraan of gebakken kalfslever met appels, uien en balsamico-saus.
- Meer producten van Domaine de la Vougeraie