🍷 De Z Rotweincuvée van Oliver Zeter verrast met zijn krachtige en complexe aromatiek en heeft 12 maanden gerijpt in barriques van Franse eik.
🍽️ Geniet van deze fluweelachtige rode wijn bij een preitaart of gansborst met gember-roden kool voor onvergetelijke smaakervaringen.
🌿 Gemaakt van zorgvuldig geselecteerde druiven zoals Cabernet Franc, Cabernet Sauvignon en Syrah, vertelt deze wijn het verhaal van de gerenommeerde wijnregio Pfalz.
verpakking!
Meer informatie over Z Rotweincuvée - Oliver Zeter
De krachtige Z Rotweincuvée van Oliver Zeter schittert in het glas met een dicht paarsrood. Aan de randen toont dit Duitse rood ook een overgang naar granaatrood. Bij het zwenken van het glas onthult deze rode wijn een hoge viscositeit, die te zien is in kerkramen aan de rand van het glas. Deze Duitse cuvée presenteert in het glas heerlijk geurende en complexe tonen van viooltjes, lavendel, geparfumeerde roos en bosbessen. Hints van eikenhout, donkere chocolade en peperkoekkruiden komen erbij.
Deze dichte en fluwelen rode wijn is vol en gelaagd in de mond. Dankzij de aanwezige fruitzuren toont de cuvée rode wijn Z zich fantastisch fris en levendig in de mond. De finale van deze rode wijn uit de Pfalz, die kan rijpen, boeit tenslotte met zijn aanzienlijke nagalm.
Vinificatie van de Oliver Zeter Z Rode Wijn Cuvée
De basis voor de eersteklas en heerlijk krachtige Cuvée Z rode wijn cuvée van Oliver Zeter bestaat uit Cabernet Franc, Cabernet Sauvignon en Syrah druiven. Na de druivenoogst worden de druiven snel naar het pershuis gebracht. Hier worden ze geselecteerd en zorgvuldig gebroken. Vervolgens vindt de gisting plaats in klein hout bij gecontroleerde temperaturen. De gisting wordt gevolgd door 12 maanden rijping in Franse eikenhouten vaten. Deze droge rode wijn rijpt vervolgens nog eens 12 maanden op fles in de wijnkelder van Oliver Zeter.
Spijsadvies voor de Z Rotweincuvée van Oliver Zeter
Deze Duitse wijn wordt het best gedronken bij een gematigde temperatuur van 15 - 18°C. Hij is perfect als begeleidende wijn bij preitortilla, gevulde paprika's of ganzenborst met gemberrode kool en marjolein.
- Meer producten van Weingut Oliver Zeter