🍇 De Puntlandings Grauer Burgunder van Lorenz & Söhne verrast met zijn verfrissende fruitigheid en levendige zuurheid
🥗 Ideaal bij een fruitige witlofsalade of een omelet met zalm en venkel voor onvergetelijke genietmomenten
🌍 Gemaakt van zorgvuldig handgeplukte Grauburgunder-druiven uit de gerenommeerde wijnregio Nahe voor de hoogste kwaliteitsnorm
verpakking!
Meer informatie over Punktlandung Grauer Burgunder trocken - Lorenz & Söhne
De lichtvoetige perfectie Grauer Burgunder uit het huis Lorenz & Söhne glanst met een briljante lichtgele kleur in het glas. Na enige tijd in het glas biedt deze witte wijn uit de oude wereld heerlijk uitgesproken aroma's van wijngaardperzik, mirabelle, perzik en nectarine, afgerond met geroosterde hazelnoot, Garrigue en mediterrane kruiden.
Deze witte wijn van Lorenz & Söhne is iets voor wijnliefhebbers die het liefst boterdroog drinken. De perfectie Grauer Burgunder komt daar al redelijk dicht bij, aangezien hij met slechts 4,9 gram restsuiker is gevinifieerd. Door zijn kenmerkende fruitzuur presenteert de perfectie Grauer Burgunder zich op de tong heerlijk fris en levendig. In de afdronk verrast deze witte wijn uit de wijnbouwregio Nahe tenslotte met een opmerkelijke lengte. Er verschijnen opnieuw hints van wijngaardperzik en mirabelle.
Vinificatie van de Lorenz & Söhne Perfectie Grauer Burgunder
De elegante perfectie Grauer Burgunder uit Duitsland is een enkelvoudige wijn, gemaakt van de druivensoort Grauburgunder. Op het moment van optimale rijpheid worden de druiven voor de perfectie Grauer Burgunder zonder de hulp van grove en weinig selectieve druivenplukkers uitsluitend met de hand geoogst. Na de handpluk komen de druiven direct in de wijnkelder. Hier worden ze gesorteerd en voorzichtig gekneusd. Vervolgens vindt de fermentatie plaats in RVS-tanks bij gecontroleerde temperaturen. Na de afloop van de fermentatie kan de perfectie Grauer Burgunder enkele maanden op de fijne droesem verder harmoniseren.
Spijsaanbeveling bij de Lorenz & Söhne Perfectie Grauer Burgunder
Deze Duitse witte wijn wordt het beste goed gekoeld bij 8 - 10°C genuttigd. Hij leent zich perfect als begeleidende wijn bij fruitige andijviensalade, aspergesalade met quinoa of omelet met zalm en venkel.
- Meer producten van Weingut Lorenz & Söhne