🍷 De La Boscana Blanco overtuigt met zijn elegant droge smaakprofiel en een levendige zuurgraad
🥗 Geniet van deze betoverende witte wijn bij verse andijviesalade of aspergesalade met quinoa
🌍 Gemaakt door Costers Del Sio verenigt deze Spaanse topwijn de edele druivenrassen Chardonnay en Viognier
Diese Aktion läuft bis zum 31.12.2030 23:59.
buy_12_save_5
verpakking!
Meer informatie over La Boscana Blanco - Costers Del Sio
De lichtvoetige La Boscana Blanco uit de pen van Costers Del Sio schittert met een briljant goudgeel in het glas. Deze Spaanse cuvée verwent in het glas heerlijk jeugdig met tonen van parfumroos, viooltjes, pruimen en lavendel. Daarbij komen nog nuances van andere vruchten.
De Costers Del Sio La Boscana Blanco overtuigt met zijn elegant droge smaakprofiel. Hij werd met slechts 2,1 gram restsuiker op de fles gebracht. Zoals men bij een wijn in het hogere instapsegment natuurlijk mag verwachten, betovert deze Spanjaard ondanks alle droogheid met een uiterst verfijnde balans. Uitstekende smaak heeft nu eenmaal niet per se suiker nodig. Lichtvoetig en veelzijdig presenteert deze knapperige en lichte witte wijn zich aan het gehemelte. Dankzij zijn levendige zuren toont de La Boscana Blanco zich in de mond indrukwekkend fris en levendig. De afdronk van deze rijpingsgeschikte witte wijn uit de wijnstreek Catalonië, om precies te zijn uit de Costers del Segre DO, weet tenslotte te begeesteren met een mooie lengte.
Vinificatie van de Costers Del Sio La Boscana Blanco
De elegante La Boscana Blanco uit Spanje is een cuvée, gemaakt van de druivenrassen Chardonnay en Viognier. De druiven voor deze witte wijn uit Spanje worden, op het moment van optimale rijpheid, uitsluitend met de hand geoogst. Na de pluk komen de druiven direct in de perskelder. Daar worden ze gesorteerd en voorzichtig gekneusd. Aansluitend vindt de gisting plaats in roestvrijstalen tanks bij gecontroleerde temperaturen. Na afloop van de gisting kan de La Boscana Blanco zich nog enkele maanden op de fijne lies verder harmoniseren.
Spijsadvies voor de La Boscana Blanco van Costers Del Sio
Drink deze witte wijn uit Spanje het best goed gekoeld bij 8 - 10°C als begeleidende wijn bij een fruitige witlof- of andijviesalade, aspergesalade met quinoa of wokgroenten met vis.
- Meer producten van Costers del Sió