🍇 Deze schitterende Villa des Causses Malbec van Lionel Osmin & Cie betovert met zijn zijdezachte textuur en een levendige fruitzuur
🍽️ De ideale begeleider bij kalfstafelspitz en lamsragout laat zich perfect genieten bij 15 - 18°C
🌍 Gemaakt van de unieke Malbec-druif komt deze exquise rode wijn uit de schilderachtige wijnregio Sud-Ouest in Frankrijk
Diese Aktion läuft bis zum 31.12.2030 23:59.
buy_12_save_5
verpakking!
Meer informatie over Villa des Causses Malbec IGP - Lionel Osmin & Cie
De Villa des Causses Malbec uit de wijnregio Sud-Ouest presenteert zich in het glas in briljant schitterend purperrood. In de neus toont deze Lionel Osmin & Cie rode wijn allerlei blauwe bessen, moerbeien, bramen en zwarte bessen. Alsof dat nog niet indrukwekkend genoeg is, voegen zich nog andere aroma's zoals Mediterraanse kruiden, jeneverbes en lavas toe.
Deze rode wijn van Lionel Osmin & Cie is voor mensen die hun wijn niet droog genoeg kunnen drinken. De Villa des Causses Malbec komt daar al heel dicht bij, aangezien hij met slechts 0,6 gram restsuiker is gevinificeerd. Op de tong kenmerkt deze lichtere rode wijn zich door een uiterst zijdezachte textuur. Door zijn levendige vruchtzuur komt de Villa des Causses Malbec op de tong indrukwekkend fris en levendig over. In de afdronk verrast deze jonge Fransman uit de wijnregio Sud-Ouest tenslotte met een mooie lengte. opnieuw komen de nuances van moerbei en zwarte bes naar voren.
Vinificatie van de Villa des Causses Malbec van Lionel Osmin & Cie
De elegante Villa des Causses Malbec uit Frankrijk is een terroirwijn, gemaakt van de druif Malbec. Na de handmatige oogst worden de druiven snel naar de persruimte gebracht. Hier worden ze gesorteerd en voorzichtig gemalen.
Spijsadvies voor de Villa des Causses Malbec van Lionel Osmin & Cie
Deze rode wijn uit Frankrijk kan het beste op temperatuur van 15 - 18°C genuttigd worden. Hij past perfect als begeleider bij kalfstaartstuk met bonen en tomaten, lamsstoofpotje met kikkererwten en gedroogde vijgen of gebakken kalfslever met appels, uien en balsamico-saus.
- Meer producten van Lionel Osmin & Cie