- Deze rode wijn van Cabernet Sauvignon en Merlot-druiven past uitstekend bij gerechten zoals kalfstafelsteak met bonen en tomaten of eendenborst met gember-rode kool en majoraan
- De rijping in grote houten vaten maakt deze Franse rode wijn bijzonder fluwelig
- Een krachtige rode wijn, perfect als begeleider voor een hele reeks gelegenheden
verpakking!
Meer informatie over Vignes de Nicole Cabernet Sauvignon / Merlot - Domaine Paul Mas
De krachtige Vignes de Nicole Cabernet Sauvignon / Merlot uit de koker van Domaine Paul Mas stroomt met een diep purperrood in het glas. Met wat tijd in het glas onthult deze rode wijn uit Frankrijk heerlijk expressieve aroma’s van pruim, afgerond met kruidnagel, rode bes en kaneel, die de rijping op houten vaten bijdraagt.
Deze Franse wijn smaakt aangenaam droog. Hij werd met uitzonderlijk weinig restsuiker op de fles gebracht. Het gaat hier om een echte kwaliteitswijn, die zich duidelijk onderscheidt van eenvoudigere kwaliteiten en zo weet deze Fransman natuurlijk, ondanks alle droogheid, te betoveren met de fijnste balans. Aroma heeft niet per se restsuiker nodig. Op de tong wordt deze krachtige rode wijn gekenmerkt door een buitengewoon fluwelige textuur. De finale van deze rode wijn uit de regio Languedoc-Roussillon overtuigt tenslotte met een mooie afdronk.
Vinificatie van de Vignes de Nicole Cabernet Sauvignon / Merlot van Domaine Paul Mas
De krachtige Vignes de Nicole Cabernet Sauvignon / Merlot uit Frankrijk is een cuvée, gemaakt van de druivensoorten Cabernet Sauvignon en Merlot. Na de oogst komen de druiven onmiddellijk in de perskelder. Daar worden ze geselecteerd en voorzichtig gekneusd. Aansluitend vindt de gisting plaats op groot hout bij gecontroleerde temperaturen. Na de vergisting volgt een rijping van enkele maanden op de fijne droesem, voordat de wijn uiteindelijk op fles wordt gebracht.
Spijsadvies bij Domaine Paul Mas Vignes de Nicole Cabernet Sauvignon / Merlot
Deze rode wijn uit Frankrijk is de perfecte begeleider van boeuf bourguignon, ganzenborst met rodekool met gember en marjolein of ossobuco.
- Meer producten van Domaine Paul Mas