🍷 De Laurus Côte-Rôtie van Gabriel Meffre betovert door een exquise balans en een fluweelzachte mondgevoel in een heldere purperrode kleur
🥘 Hij harmoniseert perfect met krachtige gerechten zoals lam of rijpe kaassoorten en onthult daarbij zijn volledige aromatische spectrum
🌿 Gemaakt van de edele Syrah-druif, vertegenwoordigt deze rode wijn de typische kenmerken van de Rhône-vallei en verleidt de zintuigen
Laurus Côte-Rôtie - Gabriel Meffre
verpakking!
Meer informatie over Laurus Côte-Rôtie - Gabriel Meffre
In het glas presenteert de Laurus Côte-Rôtie, geschreven door Gabriel Meffre, een schitterende purperrode kleur. Wanneer je hem in het wijnglas wat lucht geeft door te zwijpen, kan je bij deze rode wijn een buitengewone balans waarnemen, want hij vertoont zich aan de wanden van het glas noch waterachtig, noch als siroop of likeur. De aroma's van deze rode wijn uit de Rhône-vallei worden bepaald door tonen van allerlei rode en zwarte bessen en donkere vruchten zoals hartkersen en pruimen. Deze rode wijn van Gabriel Meffre is voor wijnliefhebbers die hun wijn graag droog drinken. De Laurus Côte-Rôtie komt daar al behoorlijk dichtbij, aangezien hij met slechts 1,8 gram restsuiker is gemaakt. Door de evenwichtige fruitzuur verleent de Laurus Côte-Rôtie een fluweelachtig mondgevoel, zonder dat het aan frisheid verliest. De finale van deze rode wijn uit de Rhône-vallei, meer bepaald uit Côte-Rôtie, verrast tenslotte met een mooie afdronk.
Vinificatie van de Laurus Côte-Rôtie van Gabriel Meffre
Deze gebalanceerde rode wijn uit Frankrijk wordt gemaakt van de druivensoort Syrah. Na de oogst worden de druiven zo snel mogelijk naar de wijnkelder vervoerd. Hier worden ze geselecteerd en voorzichtig gemalen. Vervolgens vindt de gisting plaats in kleine houten vaten bij gecontroleerde temperaturen. Na de gisting volgt een rijping van enkele maanden op de fijne lie, voordat de wijn uiteindelijk wordt gebotteld.
Spijsadvies voor de Laurus Côte-Rôtie van Gabriel Meffre
Deze Fransman moet het beste op temperatuur worden genoten bij 15 - 18°C. Hij past perfect als begeleider bij verschillende gerechten, maar is ook solo gedronken een genot.
Erkenningen voor de Laurus Côte-Rôtie van Gabriel Meffre
- Meer producten van Gabriel Meffre