🍷 De Vina Imas Gran Reserva Rioja presenteert zich in een elegante en harmonieuze stijl met krachtige fruitaroma’s en een meesterlijke balans
🍽️ Hij overtuigt als perfecte begeleider van gestoofde kip en verfijnde kalfslever met appels en uien
🌍 Deze exquise rode wijn van het huis Barón de Ley bestaat uit hoogwaardige Cabernet Sauvignon- en Tempranillo-druiven uit de gerenommeerde Rioja DOCa
verpakking!
Meer informatie over Vina Imas Gran Reserva Rioja DOCa 3,0 l Doppelmagnum in OHK - Barón de Ley
In houten kist De Vina Imas Gran Reserva Rioja 3,0 l dubbele magnum van Barón de Ley in La Rioja biedt een heldere, robijnrode kleur in het glas. Dit Spaanse rood vertoont ook een overgang naar granaatrood. Bij het wervelen van het wijnglas kan men een eersteklas evenwicht in deze rode wijn waarnemen, want hij valt noch waterig, noch stroperig of likeurachtig op de wanden van het glas op. Deze Spaanse cuvée flatteert het glas met heerlijk expressieve tonen van bosbessen, zwarte bessen, bramen en moerbeien. Daarbij komen hints van peperkoekkruiden, vanille en cacaoboon.
in houten kist De Barón de Ley Vina Imas Gran Reserva Rioja 3,0 l dubbele magnum is heerlijk droog. Deze rode wijn is nooit grof of mager, zoals men zou verwachten van een wijnicoon. De finale van deze zeer rijpe rode wijn uit het wijnbouwgebied van La Rioja, meer bepaald uit de Rioja DOCa, verrukt uiteindelijk met een prachtige afdronk.
in houten kist Vinificatie van de Vina Imas Gran Reserva Rioja 3,0 l dubbele magnum van Barón de Ley
in houten kist De basis voor de evenwichtige Vina Imas Gran Reserva Rioja 3,0 l dubbele magnum uit La Rioja zijn druiven van de druivenrassen Cabernet Sauvignon en Tempranillo. Na de oogst worden de druiven snel naar het pershuis gebracht. Hier worden ze gesorteerd en zorgvuldig gekneusd. De gisting volgt in roestvrijstalen tanks bij gecontroleerde temperaturen. De vinificatie wordt gevolgd door een paar maanden rijping op de fijne droesem voordat de wijn uiteindelijk in flessen wordt getrokken.
Gastronomische aanbeveling voor de Barón de Ley Vina Imas Gran Reserva Rioja 3,0 l dubbele magnum in houten kist
Deze Spaanse rode wijn komt het best tot zijn recht bij een gematigde temperatuur van 15 - 18°C. Hij is perfect als begeleidende wijn bij gestoofde kip in rode wijn, geroosterde kalfslever met appels, uien en balsamico azijnsaus of ganzenborst met gemberrode kool en marjolein.
- Meer producten van Baron de Ley