• ♥ Momenteel 23.998 wijnen alleen voor jou! ♥
  • Persoonlijk advies!
  • Veilige verpakking!
  • Betrouwbare verzending!
Niet beschikbaar
Aanbieding
Gonzalez O´Donnell Blend - Hacienda del Plata
Niet beschikbaar
Aanbieding
Aroma's
braam , Plum , aalbes , Zure kers , zwarte bes , Viooltjes en rokerig

🍷 De Gonzalez O'Donnell Blend verrukt met zijn krachtige structuur en een indrukwekkende complexiteit door de rijping in vaten van klein hout

🥘 Ideale begeleiders zijn gevulde preisoep of een kruidige kikkererwten-curry voor een harmonieuze smaaksensatie

🇦🇷 Gemaakt door Hacienda del Plata uit de edele druivensoorten Cabernet Sauvignon en Malbec uit het gerenommeerde wijngebied Mendoza

Gonzalez O´Donnell Blend - Hacienda del Plata

Argentinië Argentinië Mendoza (AR) Luján de Cuyo (AR)
Dit product is momenteel niet beschikbaar!

Jahrgang

9999
2010
Prijs per eenheid: 53.98 *
Gonzalez O´Donnell Blend - Hacienda del Plata
Close
Informeer me zodra het product leverbaar is.
Persoonlijk!
Persoonlijk!
Persoonlijk!
Veilige
verpakking!
Persoonlijk!
Betrouwbaar!

Meer informatie over Gonzalez O´Donnell Blend - Hacienda del Plata

In het glas biedt de Gonzalez O´Donnell Blend uit het huis Hacienda del Plata een dichte purperrode kleur. Met een lichte helling onthult het Bordeauxglas aan de randen een charmante baksteenton. Laat je deze rode wijn in het glas een beetje luchten door te zwijlen, dan onthult deze wijn een hoge viscositeit, wat zichtbaar is in de kerkvensters aan de rand van het glas. In de neus toont deze Hacienda del Plata rode wijn allerlei bramen, zwarte bessen, pruimen, viooltjes en rode bessen. Alsof dat nog niet indrukwekkend genoeg is, komen er door de rijping in kleine houten vaten nog extra aroma's zoals rokerigheid bij.

Deze rode wijn van Hacienda del Plata is precies wat wijnliefhebbers zoeken die het absoluut droog willen. De Gonzalez O´Donnell Blend komt daar al behoorlijk dicht bij, aangezien hij is gevinifieerd met slechts 2,2 gram restsuiker. Krachtig en complex presenteert deze robuuste rode wijn zich op de tong. Door de gebalanceerde fruitzuur omhelst de Gonzalez O´Donnell Blend met een fluweelzacht mondgevoel, zonder dat het aan frisheid ontbreekt. De finale van deze zeer rijpingsvaardige rode wijn uit de wijnbouwregio Mendoza, meer specifiek uit Luján de Cuyo, overtuigt uiteindelijk met een uitzonderlijke nasmaak. De afdronk wordt bovendien begeleid door minerale facetten van de door grind gedomineerde bodems.

Vinificatie van de Gonzalez O´Donnell Blend van Hacienda del Plata

De krachtige Gonzalez O´Donnell Blend uit Argentinië is een cuvée, gevinifieerd uit de druivensoorten Cabernet Sauvignon en Malbec. In Mendoza groeien de wijnstokken die de druiven voor deze wijn voortbrengen op bodems van grind. Op het moment van optimale rijpheid worden de druiven voor de Gonzalez O´Donnell Blend zonder de hulp van grove en weinig selectieve machines uitsluitend met de hand geoogst. Na de handmatige oogst worden de druiven onmiddellijk naar de wijnkelder gebracht. Hier worden ze gesorteerd en voorzichtig gekneusd. Vervolgens vindt de gisting plaats in kleine houten vaten bij gecontroleerde temperaturen. Na de vinificatie volgt een rijping van enkele maanden op de fijne droesem, voordat de wijn uiteindelijk in flessen wordt getrokken.

Spijsadvies voor de Gonzalez O´Donnell Blend van Hacienda del Plata

Deze Argentinier moet het beste getempereerd worden genoten bij 15 - 18°C. Hij is perfect als begeleider bij preisoep, aardappelpan met zalm of kikkererwten-curry.

Harde feiten

Productsoort:
Categorie wijn:
Rode Wijn
Wijn kleur:
Rood
Smaak:
Aroma:
braam , Plum , rokerig , aalbes , Zure kers , zwarte bes , Viooltjes
Textuur / Mondgevoel:
massaal
Finale:
erg lang
Gelegenheid en thema:
Klantgeschenk , Vaderdag , Kerstmis , Winterwijn
Land:
Argentinië
Teeltgebied:
Mendoza (AR)
Subregio:
Luján de Cuyo (AR)
Vloeren & Speciale lagen:
Grind , verweringsgesteente
Alcohol in vol%:
15
Totale zuurgraad ca. in g/l:
4,2
Restsuiker ca. in g/l:
2,2
Optimale serveertemperatuur in C °:
15 - 18
Cuvée:
Druivensoort cuvée
Uitbreiding:
Klein hout
Details uitbreiding:
Amerikaanse eik , Barrique 225 l
Expansietijd in mon.:
24
Houdbaarheid in jaren van vintage:
15
Oogst:
Handmatig plukken
Stijl:
modern , Overzee
Past goed bij:
Lichte en hartige gerechten
Wijnglas aanbeveling:
Bordeaux-glas
Inhoud in L.:
0,75
Flesdesign & uitrusting:
Bordeaux fles , klassiek
Sluiting:
Kurk
Allergenen en ingrediënten:
Bevat sulfieten en zwaveldioxide
Verdeler:
Atlantik Weine e.K. - Finkenweg 7 - 65375 Oestrich-Winkel - Deutschland
PID:
74103-AR-RW-BL-0051-10
copy to clipboard
NACH OBEN