• ♥ Momenteel 24.077 wijnen alleen voor jou! ♥
  • Persoonlijk advies!
  • Veilige verpakking!
  • Betrouwbare verzending!
Aanbieding
biologisch biologisch
Aanbieding
biologisch biologisch
Aroma's
Groene appel , Citroen , Buxus en mineraal

🍇 De Sympathy For The Devil Blanco van Wines N Roses Viticultores verrast met zijn levendige fruitsmaak en lichte textuur voor een unieke smaakervaring

🍽️ Ideaal als begeleider van citroen-chili-kip of kabeljauw met komkommer-mosterd-groenten, komt deze witte wijn perfect tot zijn recht bij 11 - 13°C

🌿 De combinatie van Sauvignon Blanc en Verdejo uit de wijnregio Valencia geeft deze wijn een unieke aromatiek van kumquat en citroen

Sympathy For The Devil Blanco - Wines N Roses Viticultores

Spanje Spanje Valencia (ES) Castilla y León VT (ES)

Jahrgang

9999
2024
6
12
24
Prijs per eenheid: 10.98 *
Sympathy For The Devil Blanco - Wines N Roses Viticultores
Close
Persoonlijk!
Persoonlijk!
Persoonlijk!
Veilige
verpakking!
Persoonlijk!
Betrouwbaar!

Meer informatie over Sympathy For The Devil Blanco - Wines N Roses Viticultores

In het glas presenteert de Sympathy For The Devil Blanco van Wines N Roses Viticultores een briljant glanzende lichtgele kleur. Het bouquet van deze witte wijn uit Valencia overtuigt met tonen van kumquat, roze grapefruit, citroengras en citroen. Als we verder gaan met de aroma’s, komen er tonen van bosgrond en zonnig verwarmd gesteente naar voren.

De Sympathy For The Devil Blanco van Wines N Roses Viticultores is ideaal voor alle liefhebbers die zo min mogelijk restsuiker in de wijn willen. Hij presenteert zich echter nooit karig of schraal, maar rond en soepel. Op de tong kenmerkt deze lichtvoetige witte wijn zich door een ongelooflijk lichte en dichte textuur. Door zijn levendige fruitzuur komt de Sympathy For The Devil Blanco heerlijk fris en levendig over op de smaak. In de afdronk verrast deze wijn uit de wijnregio Valencia tenslotte met een goede lengte. Er komen opnieuw hints van citroengras en sinaasappel naar voren.

Vinificatie van de Sympathy For The Devil Blanco van Wines N Roses Viticultores

De basis voor de elegante Sympathy For The Devil Blanco uit Valencia zijn druiven van de rassen Sauvignon Blanc en Verdejo. Na de handpluk worden de wijn-druiven onmiddellijk naar de wijnkelder gebracht. Hier worden ze gesorteerd en voorzichtig gemalen. Vervolgens vindt de fermentatie plaats in roestvrijstalen tanks bij gecontroleerde temperaturen. Na de gisting volgt een rijping van enkele maanden op de fijne droesem, voordat de wijn uiteindelijk wordt afgetapt.

Spijsadvies voor de Sympathy For The Devil Blanco van Wines N Roses Viticultores

Geniet van deze witte wijn uit Spanje het beste gematigd gekoeld bij 11 - 13°C als begeleider van citroen-chili-kip met bulgur, kabeljauw met komkommer-mosterd-groente of koolrolletjes.

Harde feiten

Productsoort:
Categorie wijn:
Witte wijn
Wijn kleur:
Wit
Smaak:
Aroma:
Buxus , Groene appel , mineraal , Citroen
Textuur / Mondgevoel:
dicht , gemakkelijk
Finale:
medium
Gelegenheid en thema:
Cadeau voor goede vrienden , BBQ-feest , Koken met vrienden , Typische avond
Land:
Spanje
Teeltgebied:
Valencia (ES)
Subregio:
Castilla y León VT (ES)
Alcohol in vol%:
12.5
Totale zuurgraad ca. in g/l:
5,4
Restsuiker ca. in g/l:
4,0
Optimale serveertemperatuur in C °:
11 - 13
Cuvée:
Druivensoort cuvée
Uitbreiding:
Roestvrijstalen tank
Biologisch & Biodynamisch:
biologisch (BIO DE-ÖKO-039)
Stijl:
klassiek , modern
Past goed bij:
Lichte en hartige gerechten , Pittige en hartige gerechten
Wijnglas aanbeveling:
Wit wijnglas
Inhoud in L.:
0,75
Flesdesign & uitrusting:
Bordeaux fles , artistiek
Sluiting:
Kurk
Allergenen en ingrediënten:
Bevat sulfieten en zwaveldioxide
Verdeler:
Wines N' Roses Viticultores - Calle Arxidiaca Ros 35 - 46630 - La Font de la Figuera - Valencia - España
PID:
70009-ES-WW-BL-005-20.3
copy to clipboard
NACH OBEN