• ♥ Momenteel 23.978 wijnen alleen voor jou! ♥
  • Persoonlijk advies!
  • Veilige verpakking!
  • Betrouwbare verzending!
Aanbieding
Aanbieding
Aroma's
braam , geroosterd hout , Zoethout en Leder

🍷 De Suprema 30 Meses DO van Bodegas Bardos verrast met zijn krachtige en volle karakter door 30 maanden rijping in Franse eikenhouten vaten

🍽️ Geniet ervan bij gebakken kalfslever of ossobuco en ervaar perfecte harmonie van aroma's

🌍 Uit de beroemde wijnregio Kastilië - León omhult deze Tempranillo volle fruitigheid en Europese charme in een elegante verpakking

Suprema 30 Meses DO - Bodegas Bardos

Spanje Spanje Kastilien-León (ES) Ribera del Duero DO (ES)
Bespaar 5%, koop er 12!
Wanneer u van dit product koopt, krijgt u 1 er gratis bij.

Diese Aktion läuft bis zum 31.12.2030 23:59.

buy_12_save_5

10% lente-uitverkoop

Diese Aktion läuft bis zum 02.06.2030 14:09.

season_sale

Jahrgang

9999
2021
6
12
5
24
Prijs per eenheid: 36.882 *
Suprema 30 Meses DO - Bodegas Bardos
Close
Persoonlijk!
Persoonlijk!
Persoonlijk!
Veilige
verpakking!
Persoonlijk!
Betrouwbaar!

Meer informatie over Suprema 30 Meses DO - Bodegas Bardos

De krachtige Suprema 30 Meses van Bodegas Bardos stroomt met een dichte robijnrode kleur in het glas. Met een beetje zijligging onthult het rode wijnglas aan de randen een charmante granaatrode tint. Na de eerste schudbeweging onthult deze rode wijn een hoge viscositeit, wat zich uit in kerkvensters aan de rand van het glas. In een rood wijnglas geschonken, onthult deze wijn uit de Oude Wereld heerlijk expressieve aroma's van zwarte bessen, bramen, blauwe bessen en moerbeien, afgerond met zwarte thee, cacaoboon en roggebrood, die de vatrijping bijdraagt.

De Bodegas Bardos Suprema 30 Meses presenteert zich voor de wijnliefhebber aangenaam droog. Deze rode wijn is daarbij nooit grof of karig, zoals je zou verwachten van een wijn uit het Icon-wijnsegment. Op de tong kenmerkt deze krachtige rode wijn zich door een ontzettend dichte textuur. Door de evenwichtige fruitzuur streelt de Suprema 30 Meses met een fluwelen gevoel op het gehemelte, zonder dat hij daarbij aan sappige levendigheid inboet. In de afdronk verrast deze goed bewaarbare rode wijn uit de wijnbouwregio Castilië - León uiteindelijk met een mooie lengte. Wederom tonen zich weer hints van braam en blauwe bes.

Vinificatie van de Suprema 30 Meses van Bodegas Bardos

De basis voor de krachtige Suprema 30 Meses uit Castilië - León zijn druiven van de variëteit Tempranillo. De Suprema 30 Meses is een Oude Wereld-wijn in de beste zin van het woord, want deze Spanjaard ademt een uitzonderlijke Europese charme uit, die de succesformule van wijnen uit de Oude Wereld duidelijk onderstreept. Op het moment van optimale rijpheid worden de druiven voor de Suprema 30 Meses zonder de hulp van grove en weinig selectieve machines uitsluitend met de hand geoogst. Na de oogst komen de wijn druiven snel in de kelder. Hier worden ze geselecteerd en voorzichtig gekneusd. Vervolgens vindt de fermentatie plaats in grote houten vaten bij gecontroleerde temperaturen. Na afloop wordt de Suprema 30 Meses nog 30 maanden gerijpt in vaten van Franse eik.

Spijsadvies voor de Bodegas Bardos Suprema 30 Meses

Deze rode wijn uit Spanje kan het beste op een temperatuur van 15 - 18°C genuttigd worden. Hij past perfect als begeleider bij gebakken kalfslever met appels, uien en balsamico-saus, gevulde paprika's of ossobuco.

Harde feiten

Productsoort:
Categorie wijn:
Rode Wijn
Wijn kleur:
Rood
Smaak:
Aroma:
braam , geroosterd hout , Zoethout , Leder
Textuur / Mondgevoel:
dicht
Gelegenheid en thema:
Cadeau voor goede vrienden , Herfstwijn , Bruiloft , Klantgeschenk
Land:
Spanje
Teeltgebied:
Kastilien-León (ES)
Subregio:
Ribera del Duero DO (ES)
Alcohol in vol%:
14.5
Totale zuurgraad ca. in g/l:
5,0
Restsuiker ca. in g/l:
3,6
Optimale serveertemperatuur in C °:
15 - 18
Cuvée:
monovariëteit
Uitbreiding:
Groot hout
Details uitbreiding:
Franse eik , Nieuw hout
Expansietijd in mon.:
30
Houdbaarheid in jaren van vintage:
9
Kwaliteitsclassificatie en predikaten:
D.O. Denominación de Origen
Oogst:
Handmatig plukken
Stijl:
Oude wereld
Past goed bij:
Donker eten
Wijnglas aanbeveling:
Rood wijnglas
Inhoud in L.:
0,75
Flesdesign & uitrusting:
Bourgondië fles , artistiek , modern
Sluiting:
Kurk
Allergenen en ingrediënten:
Bevat sulfieten en zwaveldioxide
Verdeler:
Bodegas Vintae - Calle Gral. Vara de Rey 7 - 26003 Logrono - España
PID:
70342-ES-RW-TE-0148-16.2
copy to clipboard
NACH OBEN