🍇 De M.I. Branco DOC Douro verrast met een knapperige textuur en een subtiele balans tussen frisse fruitzuur en minerale tonen
🍽️ Perfect als verfrissende begeleider bij gegrilde vis of licht gevogelte, ideaal geserveerd bij 8 - 10°C
🏞️ Van de gerenommeerde Quinta Maria Izabel komt deze exquisite witte wijn uit de edele druivensoorten Arinto, Verdelho en Viosinho
verpakking!
Meer informatie over M.I. Branco DOC Douro - Quinta Maria Izabel
Met de Quinta Maria Izabel M.I. Branco Douro komt een eersteklas witte wijn in het goed gepolijste wijnglas. Daar presenteert hij een prachtige, stralende, goudgele kleur. Giet je deze witte wijn in een glas, dan onthult deze Portugese wijn heerlijk expressieve aroma's van perzik en mango, afgerond met mineralen.
Deze Portugese wijn smaakt aangenaam droog. Hij is van de fles gekomen met slechts 2,3 gram restsuiker. Zoals je van een wijn mag verwachten, betovert deze Portugees natuurlijk ondanks zijn droogte met een fijne balans. Uitstekende smaak betekent niet per se dat er restsuiker nodig is. Op de tong kenmerkt deze uitgebalanceerde witte wijn zich door een ongelooflijk knapperige textuur. Door zijn aanwezige fruitzuur toont de M.I. Branco Douro aan de smaakpapillen een indrukwekkend frisse en levendige indruk. De finale van deze wijn uit de wijnregio Douro & Porto, meer specifiek uit de Douro DOC, overtuigt uiteindelijk met een goede nasmaak.
Vinificatie van de Quinta Maria Izabel M.I. Branco Douro
De gebalanceerde M.I. Branco Douro uit Portugal is een cuvée, gevinifieerd uit de druivensoorten Arinto, Codega do Larinho, Verdelho en Viosinho. Na de oogst worden de druiven snel naar de wijnmakerij gebracht. Hier worden ze geselecteerd en voorzichtig geperst. Daarna volgt de fermentatie in roestvrijstalen tanks bij gecontroleerde temperaturen. Na afloop kan de M.I. Branco Douro enkele maanden verder harmoniseren op de fijne gist.
Aanbeveling voor het eten bij Quinta Maria Izabel M.I. Branco Douro
Deze Portugese wijn wordt het beste goed gekoeld geserveerd bij 8 - 10°C. Hij is perfect als begeleider bij
- Meer producten van Quinta Maria Izabel