🍇 De Madeira Flagman's Medium Sweet onderscheidt zich door een krachtige, goudgele structuur en brengt intense aroma's van gedroogd fruit en speculaaskruiden naar voren
🥗 Geniet van deze exquise Madeira perfect getemperd bij amandelmelk-gelei of gevulde rode uien voor een onvergetelijke smaakervaring
🌿 Uit de eersteklas druivensoorten Boal en Tinta Negra Mole ontstaat deze uitzonderlijke wijn van de gerenommeerde wijnmakerij Henriques & Henriques op het pittoreske eiland Madeira
Diese Aktion läuft bis zum 31.12.2030 23:59.
buy_12_save_5
verpakking!
Meer informatie over Madeira Flagman's Medium Sweet - Henriques & Henriques
De krachtige Madeira Flagman's Medium Sweet van Henriques & Henriques glijdt in het glas met een dichte goudgele kleur. In het glas presenteert deze versterkte wijn van Henriques & Henriques aroma's van vruchtenbrood, sultana's, pruimen en gedroogd fruit, aangevuld met cacaoboon, bros en kruidigheid van peperkoek. De afdronk van deze Madeira uit de wijnstreek Madeira, meer bepaald van Madeira DOC, maakt uiteindelijk indruk met een aanzienlijke nagalm. De afdronk gaat ook gepaard met minerale tonen van de door vulkanisch gesteente gedomineerde bodem.
Vinificatie van Henriques & Henriques Madeira Flagman's Medium Sweet
De basis voor de krachtige Madeira Flagman's Medium Sweet zijn druiven van de druivenrassen Boal, Donzelinho Branco, Tinta Negra Mole en Verdelho. De druiven groeien op Madeira dicht bij de zee. Hier graven de wijnstokken hun wortels diep in bodems van vulkanisch gesteente. Door de matigende invloed van de nabijgelegen zee rijpen de druiven langzamer en ontwikkelen ze meer aromatische complexiteit. Wanneer ze perfect rijp zijn, worden de druiven voor de Madeira Flagman's Medium Sweet uitsluitend met de hand geoogst, zonder de hulp van ruwe en minder selectieve machines.
Gastronomische aanbeveling voor de Madeira Flagman's Medium Sweet van Henriques & Henriques
Ervaar deze Madeira uit Portugal op een ideale temperatuur van 15 - 18°C als begeleidende wijn bij amandelmelkgelei met lychees, rode uien gevuld met couscous en abrikozen of een fruitige witlofsalade.
- Meer producten van Henriques & Henriques - Vinhos S.A.