✨ De Vinagre de Jerez Solera 1/24 van Emilio Lustau betovert met zijn volle complexiteit en de elegante vinificatie in het traditionele Solera-systeem
🍽️ Perfect voor frisse salades, Mediterraanse tapas en grillgerechten, geeft hij elk gerecht een exquise toets
🍇 Gemaakt van geselecteerde Palomino- en Pedro Ximénez-druiven uit de gerenommeerde wijngaarden van de DO Jerez
verpakking!
Meer informatie over Vinagre de Jerez Solera 1/24 halbe Flasche 0,375 l - Emilio Lustau
De Vinagre de Jerez Solera 1/24 halve fles 0,375 l uit het huis Emilio Lustau betovert met zijn diepe, mahoniehouten kleur, die door fijne lichtreflecties tot leven komt. De intense geur grijpt meteen de zintuigen en onthult aroma's van geroosterde noten, zachte karamelsnoepjes en een vleugje vanille. Daarnaast verspreidt hij tonen van gedroogd fruit en delicate specerijen, die deze azijn tot een unieke ervaring maken. Op de tong presenteert de Vinagre de Jerez Solera zich met een harmonische balans tussen kruidigheid en zoetheid. De fijne zuurheid geeft hem een levendige frisheid, die uitmondt in een lange, elegante afdronk. Door de complexiteit van de aroma's blijft hij lang in herinnering en verwent hij met elke slok.
Vinificatie van de Vinagre de Jerez Solera 1/24 van Emilio Lustau
De vinificatie van de Vinagre de Jerez Solera 1/24 volgt een traditionele methode, die bepalend is voor de productie van eersteklas sherryazijnen. De druiven komen uit de beroemde wijngaarden van de DO Jerez, waar de hete, droge omstandigheden en de speciale bodem ideaal zijn voor de teelt van Palomino- en Pedro Ximénez-druiven. De druiven worden zorgvuldig met de hand geoogst om de best mogelijke kwaliteit te waarborgen.
Na de oogst volgt de fermentatie, waarbij het alcoholgehalte nauwlettend wordt gecontroleerd om de karakteristieke zoetheid van de azijn te behouden. Vervolgens rijpt de azijn in eiken vaten, die in een solera-systeem zijn gerangschikt. Dit systeem maakt het mogelijk om verschillende jaargangen te mengen en zorgt voor de constante kwaliteit en de unieke smaak van de Vinagre de Jerez Solera. De lange rijping in deze vaten geeft de azijn zijn complexe aroma's en onmiskenbare diepte.
Spijsadviezen voor de Vinagre de Jerez Solera 1/24 van Emilio Lustau
De Vinagre de Jerez Solera 1/24 is uitstekend geschikt om de smaken van talrijke gerechten te complementeren. Zijn fijne zuurheid en aromatische diepte maken hem de perfecte begeleider voor:
- Verse salades met geitenkaas en walnoten
- Marinades voor gevogelte en vis
- Pittige vleesgerechten, vooral van de grill
Bij Mediterrane voorgerechten zoals tapas, olijven en gegrild groenten is hij ook bijzonder smakelijk. Verfijn uw gerechten met een scheutje van de Vinagre de Jerez Solera en ervaar hoe zijn aroma's de gerechten tot leven brengen. Geniet ook van hem als een bijzondere dip voor brood of samen met kaas op een antipasti-plank.
- Meer producten van Emilio Lustau